Dobry prawnik Wrocław

Dobry prawnik Wrocław

SPRAWDZONY, RZETELNY I DOBRY PRAWNIK Z WROCŁAWIA

Poszukując prawnika, większość osób korzysta z polecenia znajomych i bliskich. Jest to bardzo rozsądne rozwiązanie, ponieważ takie plecenie to z jednej strony potwierdzenie, że osoba ta jest zadowolona , a z drugiej strony w pewnym sensie gwarancja, że nasz problem zostanie potraktowany z należytą dozą uwagi. Tylko doświadczony i sprawdzony prawnik jest w stanie zapewnić fachową pomoc i doradzić w razie potrzeby. Nasza Kancelaria działa z powodzeniem już od 2010 r. W tym czasie mieliśmy okazję zmierzyć się z rozmaitymi problemami z jakimi zwracają się do nas Klienci, i pomóc im, niezależnie w jak trudnej sytuacji się znaleźli. Z uwagi na specyfikę prowadzonych spraw Agnieszka Moszczyńska, dobry prawnik we Wrocławiu współpracuje z gronem specjalistów: tłumaczy, rzeczoznawców, biegłych, którzy mogą poszczycić się bogatym doświadczeniem zawodowym i licznymi sukcesami zawodowymi.

JAKIMI SPRAWAMI ZAJMUJE SIĘ KANCELARIA AGNIESZKI MOSZCZYŃSKIEJ?

Staramy się zapewnić szeroko rozumianą pomoc prawną wszystkim Klientom, którzy się do nas zgłoszą. Ponieważ klienci oczekują, żeby adwokat, któremu zaufają doradzał im we wszystkich sprawach i problemach jakie mają, specjalizujemy się w różnych dziedzinach prawa, aby spełniać oczekiwania Klientów. Świadczymy pomoc prawną zarówno dla osób fizycznych, jak i firm oraz wspólnot mieszkaniowych. Prowadzimy zarówno pojedyncze sprawy, jak i kompleksową obsługę prawną w ramach stałej współpracy. Dobry prawnik z Wrocławia Agnieszka Moszczyńska oferuje pomoc, dotyczącą różnych zagadnień. Specjalizujemy się w:

* prawie międzynarodowym

* prawie cywilnym,

* prawie karnym i karnym gospodarczym,

* prawie rodzinnym i konwencji Haskiej,

* sprawach rozwodowych, dotyczących separacji,

* sprawach alimentacyjnych,

* sprawach majątkowych małżeńskich,

* sprawach dotyczących nieruchomości,

* sprawach o odszkodowanie,

* sprawach o podział majątku oraz ustanowienie opieki nad małoletnimi dziećmi,

* prawie gospodarczym,

* prawie spółek,

* prawie spadkowym,

* prawie transportowym,

* prawie autorskim i sprawach dot. własności intelektualnych,

* prawie ubezpieczeń społecznych,

* prawie pracy.

Specjalizujemy się również w uzyskiwaniu odszkodowań, na przykład za wypadki komunikacyjne, jak również za niesłuszne oskarżenie czy areszt. Pomagamy różnym stronom – tym poszkodowanym i tym oskarżonym o popełnienie danego czynu. Nasza Kancelaria pomaga również w składaniu skarg o Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Zatrudnieni prawnicy znają języki obce. Nasze usługi świadczymy w języku polskim, języku angielskim oraz częściowo również w języku niemieckim. Dobry prawnik z Wrocławia zawsze dobierany jest do konkretnej sprawy Klienta, aby móc służyć mu jak najlepszą i najbardziej rzetelną pomocą oraz swoją wiedzą.

NOWOCZESNA KANCELARIA PRAWNICZA WE WROCŁAWIU

Dzięki korzystaniu z nowych technologii umożliwiających porozumiewanie się na odległość, obsługujemy klientów z całego świata. Zdajemy sobie sprawę z tego, że są sytuacje, kiedy nasza porada jest niezbędna możliwie szybko. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego dobry prawnik we Wrocławiu umożliwia kontakt za pomocą elektronicznych sposobów komunikacji (mail, Skype, Teams, Zoom). Dzięki temu Klient ma możliwość skontaktować się z Kancelarią o dogodnej dla niego porze, niezależnie od strefy czasowej, a także szybko uzyskać od nas niezbędne mu informacje i wsparcie właśnie wtedy, kiedy jest ono potrzebne. Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią poprzez wszystkie środki komunikacji, a także w miarę możliwości, do umówienia wizyty w naszej Kancelarii, aby spotkać się osobiście. Podczas spotkania dobry prawnik we Wrocławiu omówi zagadnienia związane ze sprawą, przeanalizuje dokumenty, przedyskutuje z Klientem wszystkie aspekty problemu i ustali strategię postępowania.

DOBRY PRAWNIK WROCŁAW - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

W naszej Kancelarii kładziemy nacisk na indywidualne podejście do Klienta i jego problemów. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że zwraca się do nas o pomoc w sprawie, która jest dla niego ważna. Niezależnie od tego jak skomplikowana jest dana sprawa, poświęcamy taką ilość czasu jaka jest konieczna na zapoznanie się z jej przebiegiem i znalezienie optymalnego rozwiązania. dobry prawnik z Wrocławia stara się bowiem zawsze przeanalizować wszystkie aspekty sprawy i przewidzieć możliwe skutki określonego postępowania. Zachęcamy Klientów, aby zgłaszali się do nas z różnymi rodzajami spraw. Dzięki wnikliwej analizie oceniamy mocne i słabe strony, przedstawimy Klientowi rzetelną ocenę i opracujemy odpowiednią strategię. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów, kiedy tego potrzebują, na spotkania przeznaczamy tyle czasu, ile jest potrzebne, aby dobrze poznać wszystkie aspekty sprawy i rzetelnie doradzić oraz wskazać Klientowi wszelkie możliwe sposoby rozwiązania problemu.

PROWADZENIE SPRAW MIĘDZYNARODOWYCH

Dobry prawnik z Wrocławia Agnieszka Moszczyńska biegle posługuje się językiem angielskim, w tym prawniczym. Na swoim koncie ma wiele spraw o charakterze transgranicznym oraz liczne sukcesy na tym polu. Zdobyte doświadczenie, jak również fachowa wiedza i determinacja sprawiają, że Kancelaria może świadczyć usługi w zakresie prawa międzynarodowego na najwyższym poziomie. Zapraszamy wszystkich Klientów, którzy poszukują porady w zakresie spraw o charakterze międzynarodowym. Jesteśmy przekonani, że pracownicy naszej Kancelarii znajdą najkorzystniejsze rozwiązanie i posłużą swoją cenną opinią w każdej zaprezentowanej im sprawie międzynarodowej. Dobry prawnik Wrocław -  dołoży wszelkich starań, aby przedstawić najkorzystniejsze możliwości oraz wskazać, w jakiej dokładnie sytuacji znajduje się Klient, uwzględniając zapisy prawa unijnego i międzynarodowego.

DOBRY PRAWNIK Z WROCŁAWIA SPECJALIZUJĄCY SIĘ W SPRAWACH RODZINNYCH

Do Kancelarii zdecydowanie najczęściej zgłaszają się osoby, które poszukują wsparcia i pomocy w zakresie szeroko rozumianego prawa rodzinnego. Jest to bardzo trudny temat, ponieważ problemy małżeńskie i rodzinne odbijają się zwykle na całym życiu i mnożą inne, codzienne problemy. Osoby decydujące się na separację, rozwód lub walczące między sobą o opiekę nad dziećmi, przechodzą bardzo trudne zmiany w swoim życiu i wymagają niezwykle indywidualnego i spokojnego podejścia. Nasza Kancelaria dokłada wszelkich starań, aby każdy Klient zgłaszający się z problemami o charakterze rodzinnym, czuł się tu dobrze i został w pełni wysłuchany. Staramy się przedstawić naszym Klientom ich wszystkie dostępne możliwości i przedstawić ich sytuację od strony prawnej. Zawsze kierujemy się obowiązującymi przepisami i nigdy nie działamy na ich granicy. Obowiązuje nas również tajemnica zawodowa. Zapewniamy poufność Klientom, aby wiedzieli, że mogą nam powierzyć wszystkie swoje sprawy, niezależnie od zaistniałej w ich życiu sytuacji. Od lat dobry prawnik we Wrocławiu wspiera swoich Klientów podczas ustalania separacji małżeńskiej, prowadzenia dla nich spraw rozwodowych, czy też w kolejnym kroku – w trakcie podziału majątku, czy opieki nad małoletnimi dziećmi ze związku. To często trudna i długotrwała batalia dla Klienta, ale również dla prawnika. Bardzo zależy nam na tym, aby doprowadzić do najkorzystniejszej sytuacji dla Klientów, dlatego wkładamy całe serce i mnóstwo zaangażowania w każdą sprawę prowadzoną w Kancelarii.

DOBRY PRAWNIK Z WROCŁAWIA SPECJALIZUJĄCY SIĘ W PRAWIE CYWILNYM

Kodeks postępowania cywilnego dotyczy nas wszystkich. Z jego zapisami spotykamy się w różnych momentach życia, niekiedy nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Wystarczy pośpiesznie podpisać zwykłą umowę sprzedaży, czy pożyczki, nie zapoznając się dokładnie z jej zapisami, aby narazić się na poważne problemy związane z prawem. Prawnicy Kancelarii prowadzą wiele spraw o charakterze cywilnym, dzięki czemu można z pewnością powiedzieć, że specjalizują się w tego typu działaniach. Znając sytuację Klienta oraz szczegółowe przepisy jesteśmy w stanie bardzo szybko dokonać specjalistycznej oceny prawnej i przedstawić wszystkie możliwości i opcje. Ustalamy również z Klientem ścieżkę postępowania i zajmujemy się wszelkimi formalnościami. Dobry prawnik z Wrocławia Agnieszka Moszczyńska towarzyszy swoim Klientom we wszystkich sytuacjach, które wymagają prawnego wsparcia i uczestniczy w postępowaniu sądowym.

SPECJALISTYCZNA POMOC PRAWNA W KAŻDEJ SPRAWIE

Poszukując pomocy prawnej, niezależnie od zaistniałej sytuacji, warto zgłosić się do naszej Kancelarii prowadzonej przez Agnieszkę Moszczyńską. Od lat wspieramy Klientów indywidualnych i firmowych w ich zmaganiach z prawem i doradzamy w różnych sytuacjach. Z przyjemnością zajmujemy się sprawami z zakresu prawa lokatorskiego, czy ochrony praw autorskich. Do naszej Kancelarii można zgłaszać się po zwykłą poradę lub z konkretną sprawą. Naszych Klientów bronimy również w postępowaniach karnych. Nikt nie spodziewa się procesu karnego, ani z własnej woli nie chce brać w nim udziału. Niestety, bywa, że znajdujemy się w różnych sytuacjach życiowych i niekiedy bez profesjonalnej pomocy dobrego prawnika, nie jesteśmy w stanie nic zdziałać. Dobry prawnik z Wrocławia szczegółowo zapoznaje się ze zgromadzonym materiałem dowodowym, poszukuje świadków i starannie opracowuje całą linię obrony swojego Klienta. Z powodzeniem występujemy również o przyznanie odszkodowania, jeżeli Klient został niesłusznie oskarżony lub źle potraktowany przez wymiar sprawiedliwości. Prowadziliśmy już w swojej historii wiele spraw z tego zakresu i możemy pochwalić się licznymi sukcesami.

NAJLEPSZA KANCELARIA PRAWNA WE WROCŁAWIU

Dobry prawnik we Wrocławiu Agnieszka Moszczyńska ma na swoim koncie wiele spraw z różnego zakresu i dotyczących różnych dziedzin prawa. Nasza Kancelaria może pochwalić się liczną grupą zadowolonych Klientów, którzy korzystają z naszego wsparcia w wielu dziedzinach życia. Z przyjemnością współpracujemy również z Klientami firmowymi, a dzięki znajomości różnych gałęzi prawa, jesteśmy w stanie wspierać ich na każdym etapie. Dzięki znajomości języków obcych, prowadzimy także sprawy o charakterze międzynarodowym i załatwiamy formalności w imieniu naszych Klientów w języku angielskim. W naszej Kancelarii zawsze można liczyć na bardzo indywidualne podejście do sprawy, życzliwą rozmowę oraz fachową ocenę. Z przyjemnością dokonujemy oceny prawnej i jesteśmy w stanie przedstawić wszelkie możliwości. Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią prawną we Wrocławiu w celu umówienia spotkania z najlepszymi prawnikami, specjalizującymi się w różnych sprawach. Jesteśmy przekonani, że nasi fachowcy będą w stanie przedstawić swoją rzetelną opinię na każdy temat. Naszych Klientów, w razie potrzeby, zapraszamy również do kontaktu online, aby móc uzyskać od nas opinię prawną na dany temat szybko i skutecznie.