Adwokat Wrocław

Adwokat Agnieszka Moszczyńska

jest absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Aplikację adwokacką odbyła w Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, gdzie zdobyła dużą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego, prawa lokalowego i dotyczącego nieruchomości, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa karnego oraz prawa gospodarczego. Dobry adwokat Wrocław posiada także wieloletnią praktykę w sprawach transgranicznych. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz zna język niemiecki, dzięki czemu świadczy pomoc prawną w sprawach międzynarodowych.

Dobry Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka Agnieszki Moszczyńskiej mieści się przy ulicy Wita Stwosza 3 lok 213 we Wrocławiu. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, których problemy często mają złożony charakter, świadczymy kompleksową pomoc prawną w wielu dziedzinach prawa, współpracując ze specjalistami z zakresu prawa podatkowego, księgowości, rzeczoznawcami oraz tłumaczami.

Dobry Adwokat Wrocław

Dokładamy wszelkich starań, aby godnie i profesjonalnie reprezentować Klienta w postępowaniu przedsądowym oraz w postępowaniu sądowym. Jesteśmy wsparciem na każdym etapie sprawy i w przypadku podjęcia przez Sąd lub organ niekorzystnej decyzji, rzetelnie przygotujemy zażalenie, apelację lub inny właściwy środek zaskarżenia. Polacy objęci Europejskim Nakazem Aresztowania mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ będą znajdować się pod opieką naszej kancelarii aż do chwili powrotu do kraju.

Wieloletnie doświadczenie adwokat Agnieszki Moszczyńskiej z Wrocławia przekłada się na dobre wyczucie, trafną ocenę okoliczności i prowadzenie spraw w sposób najbardziej adekwatny do danej sytuacji.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, szczególnie tych którzy przyjeżdżają z zagranicy lub mają możliwość załatwiania spraw w weekendy, Kancelaria prawna jest czynna codziennie. Spotkanie z adwokatem możliwe jest po wcześniejszym ustaleniu terminu, dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dojazd

Kancelaria znajduje się w dogodnej lokalizacji - w samym sercu wrocławskiego rynku. Z uwagi na bliską odległość od Sądów Rejonowych i Sądu Okręgowego istnieje możliwość bezpośredniego spotkania się z Klientem przed rozprawą, w celu merytorycznego oraz emocjonalnego przygotowania się do procesu.

W pobliżu siedziby Kancelarii istnieje możliwość zaparkowania pojazdu na ulicy (np. przy ulicy Wita Stwosza lub przy pl. Nowy Targ). Można również skorzystać z oferty strzeżonych parkingów położonych niedaleko Kancelarii np. Parking ,,P1" przy ulicy Łaciarskiej, parking ,,Szewska Center" przy ulicy Szewskiej, parking podziemny na pl. Nowy Targ  oraz parking w Galerii Dominikańskiej.

Do Kancelarii można również  dotrzeć korzystając z komunikacji miejskiej:

  • Kancelaria znajduje się w okolicy ok 100 m od przystanku tramwajowego ,,Wita Stwosza", na którym zatrzymują się linie 6 i 7.

  • Tramwaje linii 3, 4, 10 i 33 dojeżdżają do położonych nieopodal od siedziby Kancelarii przystanków ,,Świdnicka" lub ,,Galeria Dominikańska". 

  • Tramwaje linii 4, 8, 9, 11, 17, 23 zatrzymują się przy przystanku ,,Plac Nowy Targ".

  • Do Kancelarii można dojechać również autobusem. Na przystanku ,,Rynek" zatrzymują się autobusy nr 102, 103, 104, 107, 109, 132, 142, 247, 248, 257, 602 oraz autobusy pośpieszne D i K. 

Zobacz też: Dobry Prawnik Wrocław, Kancelaria Prawna Wrocław

Dobry Adwokat Wrocław Dobry Adwokat Wrocław