Specjalizacje

Po zwycięstwie nie spoczywamy na laurach, bo samo zwycięstwo nic nie znaczy – trzeba umieć je wykorzystać

Napoléon Bonaparte

Dlatego każdego dnia podchodzimy z troską do naszych Klientów i nieustannie rozwijamy swoją wiedzę. Kancelaria prawna we Wrocławiu to nie tylko biuro adwokackie, to również miejsce przyjazne każdej osobie, która szuka pomocy dobrego i wykwalifikowanego prawnika.

Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy często mieszkają lub przebywają za granicą, lub z innych przyczyn nie mają możliwości dotarcia do siedziby Kancelarii w chwili, kiedy potrzebują skorzystać z pomocy prawnej, świadczymy usługi w dogodnej dla nich formie: e-mail, skype, zoom, możliwe są także konsultacje telefoniczne, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i warunków współpracy. Rozumiemy też, że często problemy pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego staramy się być do dyspozycji Klientów bez ograniczeń czasowych. Udzielamy profesjonalnych i kompleksowych konsultacji prawnych, pomagamy Klientom osiągnąć zamierzony cel. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach przed sądami oraz organami administracyjnymi, uczestniczymy w negocjacjach, w czynnościach procesowych takich jak przesłuchanie, zapoznanie z aktami, rozprawy, etc.

Adwokat Wrocław

Często złożoność spraw naszych Klientów wymaga znajomości wielu dziedzin prawa. Adwokat Agnieszka Moszczyńska posiada wieloletnie doświadczenie w sprawach karnych, prawie pracy, prawie rodzinnym i spadkowym, prawie dotyczącym nieruchomości, w tym prawie lokalowym, autorskim. Prawo międzynarodowe i sprawy międzynarodowe, z uwagi na mobilność społeczeństwa, od wielu lat stanowią dużą część praktyki Kancelarii.

Wielojęzyczna obsługa prawna

Świadczymy usługi w języku polskim, angielskim oraz częściowo niemieckim.