Kancelaria Adwokacka Agnieszki Moszczyńskiej


Spotkanie z Panią adwokat możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu terminu.


Dojazd do Kancelarii:

Kancelaria znajduje się w dogodnej lokalizacji - w samym sercu wrocławskiego rynku. Z uwagi na bliską odległość od Sądów Rejonowych i Sądu Okręgowego istnieje możliwość bezpośredniego spotkania się z Klientem przed rozprawą, w celu merytorycznego oraz emocjonalnego przygotowania się do procesu.W pobliżu siedziby Kancelarii istnieje możliwość zaparkowania pojazdu na ulicy (np. przy ulicy Wita Stwosza lub przy pl. Nowy Targ). Można również skorzystać z oferty strzeżonych parkingów położonych niedaleko Kancelarii np. Parking ,,P1" przy ulicy Łaciarskiej, parking ,,Szewska Center" przy ulicy Szewskiej, parking podziemny na pl. Nowy Targ  oraz parking w Galerii Dominikańskiej.

Do Kancelarii można również dotrzeć korzystając z komunikacji miejskiej:

  • Kancelaria znajduje się w okolicy ok 100 m od przystanku tramwajowego ,,Wita Stwosza", na którym zatrzymują się linie 6 i 7.

  • Tramwaje linii 3, 4, 10 i 33 dojeżdżają do położonych nieopodal od siedziby Kancelarii przystanków ,,Świdnicka" lub ,,Galeria Dominikańska". 

  • Tramwaje linii 4, 8, 9, 11, 17, 23 zatrzymują się przy przystanku ,,Plac Nowy Targ".

  • Do Kancelarii można dojechać również autobusem. Na przystanku ,,Rynek" zatrzymują się autobusy nr 102, 103, 104, 107, 109, 132, 142, 247, 248, 257, 602 oraz autobusy pośpieszne D i K.


KANCELARIA ADWOKACKA AGNIESZKI MOSZCZYŃSKIEJ

Formularz kontaktowy

Uzupełnij pola poniżej aby wysłać wiadomość.

Administrator danych: Adwokat Agnieszka Moszczyńska ul. Wita Stwosza 3 lok. 213 50-148 Wrocław. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.