Wynagrodzenie

Cennik usług prawnych

Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy usługi na najwyższym poziomie i dokłada wszelkich starań, aby Klienci byli w pełni zadowoleni ze współpracy. Wiemy, że dobry adwokat, to najlepszy przyjaciel w sytuacji kryzysowej, dlatego też do każdego Interesanta podchodzimy indywidualnie, a honorarium adwokata jest ustalany w zależności od okoliczności danej sprawy.

Ustalenie wynagrodzenia dokonywane jest przed rozpoczęciem dalszej współpracy w sposób jasny i przejrzysty, zapewniający Klientowi możliwość zaplanowania wydatków związanych z pomocą prawną. Każdy Klient otrzymuje informację o wycenie usługi prawnej wraz z kosztorysem oraz przewidywanymi czynnościami wykonywanymi w dalszym postępowaniu przez adwokata.

Koszty uzależnione są od wielu czynników: od rodzaju usługi, od zakresu umówionych obowiązków, od poświęconego czasu, od stopnia skomplikowania i złożoności sprawy, od terminu, od miejsca świadczenia usługi.

Adwokat Wrocław

Należy wziąć pod uwagę, że do ceny doliczany jest 23% podatek VAT.

Nasza kancelaria prawna honoruje opłaty przelewem, na rachunek bankowy Kancelarii lub opłaty gotówkowe. W celu uzyskania obszerniejszych informacji zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Adwokacką Agnieszki Moszczyńskiej.