Kancelaria prawa gospodarczego Wrocław

Kancelaria prawa gospodarczego Wrocław

Prawo gospodarcze to obszerna dziedzina prawa, która dotyczy węższej grupy ludzi. Dotyczy ona głównie przedsiębiorców i osoby prowadzące działalność gospodarczą chociaż niektóre interpretacje obejmują również inne podmioty jak osoby fizyczne czy po prostu prawne. Jest to bardzo rozległa dziedzina prawa i rozdziela się na kilka gałęzi. Kancelaria prawa gospodarczego Adwokat Moszczyńska we Wrocławiu oferuje swoim klientom kompleksowe i profesjonalne usługi związane z tą dziedziną prawa. Prawnicy zajmują się wszystkimi problemami z jakimi przychodzą klienci, służymy pomocą zarówno jako doradcy jak i współpracownicy. Wykonujemy wszystkie usługi formalne związane z wykonywaniem dokumentów sądowych i prowadzeniem spraw.

W jaki sposób można podzielić prawo gospodarcze?

Zrozumienie podstawowych informacji dotyczących prawa gospodarczego pomoże lepiej zrozumieć sytuację w jakiej się znajdujemy i miejsce w jakie możemy się udać po pomoc. Kancelaria prawa gospodarczego nie ocenia poziomu wiedzy swoich klientów i jest po to, aby im pomagać, jednak warto znać zastosowanie poszczególnych przepisów.

Prawo gospodarcze możemy podzielić na:

● Publiczne prawo gospodarcze - określa ono relacje między przedsiębiorcami, a państwem. Z reguły są to zasady narzucone przez państwo, które regulują prowadzenie działalności gospodarczej, sposób jej rejestracji, odprowadzania podatków etc.

● Prywatne prawo gospodarcze - jest to bardziej złożony odłam prawa gospodarczego. Reguluje ono stosunki między jednostkami organizacyjnymi (przedsiębiorstwo - przedsiębiorstwo) oraz między konsumentami, a organizacjami (przedsiębiorstwo - klient).

Adwokat Moszczyńska to kancelaria prawa gospodarczego z Wrocławia, która doskonale operuje w przepisach prawnych i w szybki i sprawny sposób oferuje pomoc swoim klientom. Prawo gospodarcze to jedna z dziedzin, w której specjalizuje się kancelaria, dlatego nasza pomoc w tej dziedzinie może okazać się przydatna i skuteczna.

Specjalizacje kancelarii Adwokat Moszczyńskiej z zakresu prawa gospodarczego Wrocław

Jako profesjonalny zespół staramy się ciągle podwyższać nasze kwalifikacje i wspinać po szczeblu wiedzy prawniczej. Do naszych usług dodajemy coraz to nowe czynności, które wykonujemy na prośbę naszych klientów. Podstawowym elementem jakim charakteryzuje się nasza kancelaria prawa gospodarczego we Wrocławiu jest bezwarunkowa pomoc przyszłym przedsiębiorcom w tworzeniu i prowadzeniu ich biznesów. Oczywiście nasza pomoc ogranicza się do sfer prawniczych, jednak doświadczeni pracownicy chętnie poratują dobrą radą. Prawo spółek handlowych to jedna z naszych specjalizacji, która obejmuje tworzenie, rozwój, likwidację i utrzymanie firmy na rynku zgodne z prawem. Ponadto nasi specjaliści od dokumentacji takiej jak umowy i kontrakty zadbają o formalność tych dokumentów i zapobiegną ewentualnym pomyłkom.

Wspieranie przedsiębiorców to dla nas priorytet, ponieważ to właśnie oni tworzą gospodarkę naszego kraju. Wiemy, że niektóre sytuacje rynkowe są bardzo ciężkie i wymagają prowadzenia spraw drogą sądową. W takich przypadkach kancelaria prawa gospodarczego Adwokat Moszczyńska we Wrocławiu zapewnia specjalistów przeszkolonych z zakresu prawa procesowego, których zadaniem jest reprezentowanie przedsiębiorcy na drodze sądowej. Niezależnie od sytuacji podchodzimy do naszych klientów indywidualnie i oferujemy bezwarunkową pomoc.

W jaki sposób działamy?

Naszym głównym celem jest rozwiązanie problemu z jakim przyszedł do nas klient. Nasi eksperci uciekają się do wszystkich koniecznych sposobów pomocy w danej sprawie, dlatego staliśmy się bardzo skutecznym i profesjonalnym zespołem.

Nasze działania opierają się przede wszystkim na:

● Spotkaniach i rozmowach z klientami - bezpośredni kontakt z klientem jest bardzo ważny. Można wtedy nawiązać relacje współpracowników i zdobyć większe zaufanie z obu stron. Ponadto taki rodzaj spotkań jest dużo bardziej skuteczny, ponieważ łatwiej dogadać się w pewnych kwestiach i zmniejsza się ryzyko wystąpienia nieporozumień.

● Tworzeniu opinii oraz porad prawnych - jest to nasze podstawowe działanie. Opinia prawnicza jest definiowana inaczej niż sama porada. Porada jest mniej formalna - zwykle występuje w formie ustnej, natomiast opinia to już zaopiniowanie danej sytuacji lub dokumentu i wystawienie odpowiedniego papieru.

● Udział w negocjacjach - nasi adwokaci maksymalnie angażują się w problem klienta i starają się jak najaktywniej uczestniczyć w sprawie. Spotkania z drugą stroną sporu są bardzo ważne i pomagają na określenie dalszego planu działania.

● Reprezentowanie klientów w sądzie - niezależnie od etapu postępowania jesteśmy do dyspozycji naszych klientów, dlatego reprezentujemy ich w sądzie starając się dowieść przyjętych racji.

Nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić Państwa do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii Adwokat Moszczyńska. Kancelaria prawa gospodarczego Wrocław - z naszej strony możemy zagwarantować pełen profesjonalizm, dbałość o klienta i najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.