Sprawy rozwodowe

Biorąc ślub nikt nie zastanawia się nad ewentualnym rozwodem, ale badania wskazują, że z roku na rok coraz więcej małżeństw kończy się właśnie w ten sposób. Rozwód jest postępowaniem, w które najczęściej zaangażowane jest mnóstwo emocji. Często w grę wchodzą różne kwestie – nie tylko prywatne problemy małżonków, ale również kwestie majątkowe, czy dotyczące opieki nad dziećmi. W ciągu lat małżeńskiego pożycia dwoje ludzi buduje wspólnie swoją przyszłość, którą następnie z dnia na dzień trzeba sprawiedliwie podzielić. W większości przypadków sprawy małżeńskie często przebiegają w atmosferze konfliktu, dlatego sprawy o rozwód są dla adwokata dużym wyzwaniem. Musi wspierać klienta, a jednocześnie zachować się w pełni profesjonalnie i działać na jego korzyść.

Adwokat rozwód Wrocław

Adwokat rozwodowy z Wrocławia o indywidualnym podejściu

Adwokat Agnieszka Moszczyńska, zdając sobie sprawę z powagi i złożoności sprawy rozwodowych, kładzie nacisk na indywidualne i empatyczne podejście. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudnym przeżyciem dla całej rodziny jest sprawa rozwodowa w sądzie i doskonale wiemy, czego w takiej chwili może oczekiwać od nas klient. Naszym celem jest także zminimalizowanie konfliktów pomiędzy stronami, aby rozwód przebiegał w jak najmniej stresującej atmosferze. Przeprowadzamy profesjonalne mediacje z obiema skonfliktowanymi stronami, aby uzyskać jak najwięcej korzyści dla klienta i jednocześnie pozwolić mu zakończyć dotychczasowy związek małżeński bez negatywnych emocji. Adwokat rozwodowy we Wrocławiu Agnieszka Moszczyńska posiada bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw rozwodowych w sądzie i może pochwalić się wieloma sukcesami zawodowymi. Zdobyta praktyka umożliwia w pełni indywidualne i profesjonalne podejście do każdej sprawy.

Adwokat rozwód Wrocław

Rozwód wiąże się bez wątpienia z wieloma dużymi zmianami, jakie zachodzą w życiu rozstającej się pary, jak również dzieci i innych członków rodziny. Nie jest łatwo samodzielnie uporządkować wszystkie istotne kwestie, dlatego warto zwrócić się po pomoc do profesjonalisty, który doskonale wie, w jaki sposób postępować krok po koku. Mając na uwadze specyfikę sprawy o rozwód, Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu zapewnia porady dotyczące wszystkich aspektów rozwodu, czyli przede wszystkim spraw majątkowych, kwestii dotyczących alimentów oraz władzy rodzicielskiej. Adwokat rozwodowy we Wrocławiu Agnieszka Moszczyńska przykłada dużą wagę do wszystkich elementów postępowania rozwodowego i zapewnia kompleksową obsługę, dzięki czemu klienci Kancelarii mogą oszczędzić wielu nerwów, emocji i pieniędzy. Adwokat zajmujący się rozwodem zajmie się wszystkimi ważnymi formalnościami oraz zgromadzeniem niezbędnej dokumentacji. Wskaże, jakie dokumenty i dowody są niezbędne, aby móc uczciwie wygrać w sądzie lub dokonać właściwego podziału majątku, czy opieki nad dziećmi.

Jakimi sprawami zajmuje się Kancelaria rozwodowa we Wrocławiu?

Adwokat rozwodowy z Wrocławia Agnieszka Moszczyńska na co dzień zajmuje się różnymi sprawami związanymi z funkcjonowaniem instytucji małżeństwa. Małżonkowie zwracają się do Kancelarii nie tylko decydując się na rozwód, ale również z innymi problemami. Sprawy małżeńskie to najczęściej sprawy:

  • o rozwód (z wyłącznej winy jednego z małżonków lub bez orzekania o winie),
  • o unieważnienie małżeństwa,
  • o separację,
  • o alimenty na rzecz małżonka po rozwodzie,
  • o podział majątku dorobkowego (wspólnego), gdy ustanie wspólność majątkowa między małżonkami.

Aby unieważnić zawarte małżeństwo w sądzie, potrzeba bez wątpienia dobrego adwokata rozwodowego, który posiada niezbędną wiedzę oraz bogate doświadczenie. Unieważnienie małżeństwa nie jest bowiem wcale łatwe i wymaga sporego zaangażowania ze strony prawnika. Często taka sprawa może ciągnąć się tak samo i być równie skomplikowana, jak postępowanie rozwodowe.

Małżonkowie decydujący się na separację również powinni skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i kompetencje. Adwokat rozwodowy z Wrocławia Agnieszka Moszczyńska na co dzień z powodzeniem zajmuje się ustanawianiem separacji pomiędzy małżonkami w sądzie. Dzięki swojemu doświadczeniu, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudny jest to moment w życiu każdej rodziny, kiedy podejmowane są tego typu decyzje, dlatego służy fachową poradą i z powodzeniem prowadzi sprawy od początku do końca na wokandzie. Kancelaria adwokacka oferuje szeroki zakres usług związanych z tego typu sprawami, toczącymi się w sądzie i dopasowuje swoją ofertę do indywidualnych potrzeb każdego zgłaszającego się Klienta. To ważne, żeby zmieniając swoje życie, najważniejsze sprawy powierzać osobie zaufanej i w pełni kompetentnej, cieszącej się nieposzlakowaną opinią.

Sprawy związane z majątkiem i alimentami w najlepszych rękach

Adwokat rozwodowy we Wrocławiu Agnieszka Moszczyńska, zajmując się sprawami małżeńskimi, oferuje również prowadzenie spraw majątkowych. Rozwód często związany jest ze złożeniem wniosków o przyznanie alimentów jednej ze stron lub koniecznością przeprowadzenia podziału całego zgromadzonego wspólnie majątku. W zależności od panującego ustroju małżeńskiego, adwokat rozwodowy z Wrocławia dopasowuje zakres świadczonych usług i zajmuje się w imieniu swojego klienta wszelkimi formalnościami. Może także zająć się przeprowadzeniem procesu mediacji, aby skłóceni małżonkowie podjęli próbę porozumienia się i świadomego zdecydowania o najważniejszych kwestiach. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie zgadzając się wzajemnie na ustalone warunki, skazują się na to, że to sąd zdecyduje w ich imieniu. W wielu przypadkach, przy zgodnych żądaniach obojga małżonków, sama rozprawa sądowa jest jedynie formalnością. Rolą adwokata jest wypracowanie dla jego klienta najlepszych warunków finansowych.

Warto skorzystać z pomocy doskonałego adwokata rozwodowego we Wrocławiu, który przedstawi klientowi jego sytuację od strony prawnej i będzie w stanie wskazać różne możliwości postępowania. Uzyskanie alimentów od byłego małżonka wcale nie jest tak łatwym zadaniem, ponieważ wiele osób ukrywa swoje prawdziwe dochody. Tylko dobrze przygotowana linia dowodowa i argumentacja ze strony adwokata są w stanie sprawić, że sprawa zakończy się sukcesem. Strony występują nie tylko o alimenty dla siebie, ale również w imieniu małoletnich dzieci. Agnieszka Moszczyńska adwokat rozwodowy z Wrocławia od lat zajmuje się sprawami o przyznanie alimentów i odniosła na tym polu liczne sukcesy. Dzięki doświadczeniu i wiedzy znana jest w środowisku i chętnie polecana kolejnym klientom.

Do kancelarii adwokackiej we Wrocławiu można się również zwracać z kwestią podziału majątku małżonków. W sprawach tych powinien uczestniczyć doświadczony adwokat, ponieważ często zależy od ich rozstrzygnięcia czyjaś przyszłość. Przez lata małżonkowie są w stanie zgromadzić nie tylko spore sumy pieniędzy, ale przede wszystkim nieruchomości i ruchomości, które trzeba sprawiedliwie podzielić, aby żadna ze stron nie była poszkodowana.

Profesjonalna oferta adwokata rozwodowego we Wrocławiu

Planując duże zmiany w życiu małżeńskim, takie jak separacja, rozwód, czy związane z nimi inne kwestie, warto skorzystać z profesjonalnych porad Agnieszki Moszczyńskiej. Adwokat rozwodowy z Wrocławia specjalizuje się w tego typu postępowaniach sądowych i na swoim koncie ma sporo sukcesów. Kancelaria znana jest ze swojego profesjonalnego, a jednocześnie bardzo indywidualnego podejścia. Adwokaci zdają sobie sprawę z tego, że ich klienci potrzebują nie tylko fachowej porady prawnej, ale często również wysłuchania i życzliwej rozmowy. Zmienia się ich całe życie, często z dnia na dzień, a otoczenie zwykle oczekuje działania. Adwokat razem z klientem ustala krok po kroku całą ścieżkę postępowania, ale też przeprowadza bardzo dokładny wywiad, aby móc skutecznie zgromadzić materiał dowodowy i powołać odpowiednich świadków. Tylko dobrze zaplanowana strategia gwarantuje, że argumenty danej strony będą brane pod uwagę. Zatrudniając dobrego adwokata, który zna się na swojej pracy zyskuje się pewność, że sprawy poukładają się właściwie. Poświęci on wiele swojego czasu, dzięki czemu będzie odpowiednio przygotowany do przedstawienia stanowiska w trakcie rozpraw sądowych. Im lepszy adwokat, tym sprawniej przebiega sprawa i szybciej można cieszyć się z zakończeniem pewnego etapu życia.

W przypadku planowania rozwodu, separacji lub konieczności przeprowadzenia sądowego podziału majątku, serdecznie zachęcamy do skorzystania z kompleksowych usług, jakie świadczy adwokat rozwodowy we Wrocławiu i kontaktu z Kancelarią w celu umówienia dogodnego terminu spotkania. Zapewniamy o pełnym profesjonalizmie i dyskrecji. Komfort i zadowolenie naszych klientów są dla nas priorytetem. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym klientom uporać się z największymi problemami, a naszym celem jest ustalenie dla nich w sądzie najlepszych możliwych warunków. O wysokiej kompetencji pracowników Kancelarii mogą świadczyć wszyscy zadowoleni klienci, których sprawy mieliśmy przyjemność prowadzić. Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszej Kancelarii.