Pomoc prawna Wrocław

Pomoc prawna Wrocław

Kancelaria prawna Adwokat Moszczyńska świadczy wysokiej jakości usługi prawnicze zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorstwom. Dziedziny prawa jakimi się zajmujemy obejmują szeroką ofertę usług i ciężko będzie znaleźć problem, którego wspólnie nie rozwiążemy. Jako nieliczna kancelaria oferujemy pomoc prawną przez 24 godziny każdego dnia w tygodniu. Zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo kłopoty z prawem mogą być uciążliwe, dlatego cenimy sobie dostępność oraz skuteczność. Nasi eksperci to adwokaci z wielkiej pasji i zamiłowania do nauk prawniczych. Skupiamy profesjonalistów z każdej możliwej dziedziny prawa, dlatego gwarantujemy, że jesteśmy w stanie pomóc w każdym problemie. Wieloletnie doświadczenie oraz sumienna praca nad doskonaleniem naszych usług doprowadziła nas do momentu, gdzie pomoc ludziom oraz operowanie prawem stało się hobby i przyjemnością. Warto dowiedzieć się jaka pomoc prawna we Wrocławiu dostępna jest w naszej kancelarii i co gwarantujemy naszym klientom.

Cechy dobrego adwokata z kancelarii Adwokat Moszczyńskiej

Praca adwokata to naprawdę ciężki kawałek chleba. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego ile pracy oraz środków finansowych należy włożyć w to stanowisko. Nie wspominając już o pokładach energii i nauki masy przepisów prawnych, które nie zawsze bywały fascynujące. Jednakże powyższe elementy to nie wszystkie umiejętności jakie musi posiadać dobry adwokat. Przede wszystkim branża prawnicza nieodzownie łączy się z pracą z innymi ludźmi co też wymaga posiadania pewnych kompetencji i umiejętności rozmowy. Reasumując oznacza to, że dobry adwokat jest nie tylko wybitnym znawcą prawa, ale także zna techniki psychologiczne oraz odznacza się ogromną dyscypliną.

Głównymi cechami dobrego adwokata są:

● Profesjonalizm - odznacza się przez niezależność działania prawnika oraz spełnianie oczekiwań klienta. Wiadome jest również to, że prawnik musi bezwzględnie przestrzegać etyki swojej pracy.

● Dyskrecja - cechą profesjonalizmu prawnika jest również umiejętność zachowania dyskrecji. Klient przychodzi do prawnika w zaufaniu, opowiadając mu o swoich problemach, dlatego nie ma mowy o przekazywaniu poufnych informacji osobom trzecim.

● Kompetencje - wiążą się one również z panującą opinią w okolicy pracy adwokata. Adwokat musi zachowywać się kulturalnie oraz zgodnie z prawem również poza murami swojej kancelarii. Opinia jest w tym zawodzie bardzo ważna, ponieważ jej negatywny wydźwięk może odstraszać klientów.

● Empatia - dobry adwokat potrafi postawić się w miejscu swojego klienta. Nie chodzi o nawiązywaniu emocjonalnych relacji jednak o czystym spojrzeniu oczami klienta lub jego przeciwnika na obraz sytuacji. Jest to bardzo ważna cecha, która może przyciągnąć klientów.

Jaką pomoc prawną we Wrocławiu można u nas uzyskać?

Kancelaria Adwokat Moszczyńska stara się jak najbardziej dopasować do potrzeb i względów klientów, dlatego wprowadzamy coraz to nowsze metody kontaktów z naszymi współpracownikami. Ze względu na panującą sytuację uruchomiliśmy dodatkowe możliwości kontaktu jak np: wideokonferencję, rozmowy telefoniczne oraz elektroniczny obieg dokumentów. Platformy z jakich korzystamy oczywiście są zabezpieczone i chronią maksymalnie dane klientów oraz wszystkie poufne informacje, dlatego mogą Państwo czuć się u nas bezpiecznie.

Pomoc prawna z Wrocławia, jaką oferujemy obejmuje wiele dziedzin prawa ze względu na to, że posiadamy ekspertów posiadających różne specjalizacje. Na swoim koncie mamy coraz więcej skutecznie przeprowadzonych spraw sądowych oraz pomocy prawnych, które pomogły klientowi osiągnąć zamierzony cel.

Do naszej pomocy prawnej zaliczamy:

● prawo administracyjne,

● prawo cywilne,

● prawo gospodarcze,

● prawo handlowe,

● prawo karne,

● prawo lokalowe,

● prawo międzynarodowe,

● prawo pracy,

● prawo transportowe,

● prawo rodzinne,

● prawo ubezpieczeń społecznych,

● sprawy rozwodowe,

● obsługa prawna firm,

● obsługa prawa osób fizycznych,

● obsługa prawna wspólnot mieszkaniowych,

● konwencja haska.

Nasze konto cały czas zasilane jest o coraz więcej wygranych spraw i zadowolonych klientów i jest to dla naszej kancelarii największa przesłanka o skutecznych działaniach.

Wysoka jakość usług w dobrej cenie

Wykonywana przez nas pomoc prawna Wrocław charakteryzuje się wysoką jakością oraz skutecznością. Staramy się jak najbardziej przystosować do klienta, czego dowodem może być na przykład obsługa w języku angielskim czy wysoka dyspozycyjność. Cena naszych usług ustalana jest z klientem indywidualnie. Staramy się podchodzić do każdego na swój własny, spersonalizowany sposób, aby podwyższyć skuteczność naszych działań. Poza tym każda ze spraw jest inna i nie sposób jednoznacznie określić ceny. W dużej mierze zależy ona od nakładu pracy naszego adwokata oraz wielu innych sprzyjających czynników, które można podczas pracy zaobserwować. Z naszej strony możemy zagwarantować pełen profesjonalizm wykonywanych czynności oraz cenę adekwatną do wykonanej pracy. Zawarcie umowy z adwokatem z góry określa szacowaną kwotę za wykonanie usługi, dlatego nie ma możliwości wystąpienia żadnych ukrytych kosztów.