Prawo karne

Nikt świadomie nie ma ochoty narażać się na problemy z prawem karnym. Niestety, każdego może spotkać w życiu sytuacja, która zmusi do skorzystania z profesjonalnej pomocy. Nasza kancelaria prawna we Wrocławiu zajmuje się sprawami karnymi już od wielu lat. Posiadamy bogate doświadczenie i możemy się pochwalić wieloma zwycięstwami w sprawach naszych Klientów, które bywają niezwykle skomplikowane. Wszystkie sprawy traktujemy bardzo poważnie, działamy w taki sposób, aby podejmowane czynności osiągnęły skutek zgodny z oczekiwaniami Klienta. Podejmujemy współpracę z Klientami z całej Polski oraz z zagranicy prowadząc sprawy karne, karno-skarbowe oraz sprawy o wykroczenia niezależnie od tego, przed jakim sądem zostało wszczęte postępowanie. Można u nas korzystać z usług posługując się językiem polskim, angielskim i częściowo językiem niemieckim. Sprawy karne adwokata z Wrocławia Agnieszki Moszczyńskiej prowadzone są zawsze rzetelnie i fachowo.

Prawo karne

Jaką pomoc prawną w zakresie prawa karnego świadczy Kancelaria?

Kancelaria Adwokacka Agnieszki Moszczyńskiej zapewnia profesjonalną pomoc podejrzanym i oskarżonym w sprawach karnych, w tym: opracowanie skutecznej linii obrony w postępowaniu przygotowawczym, obronę w postępowaniu sądowym, udział w przesłuchaniach, w posiedzeniach aresztowanych, a także sporządzenie pism procesowych (odpowiedź na akt oskarżenia, apelacja, kasacja, wniosek o wyrok łączny, o odroczenie wykonania kary, o przerwę w wykonywaniu kary oraz o udzielenie zezwolenia na odbywanie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego). Reprezentujemy zarówno osoby podejrzane bądź oskarżone o popełnienie przestępstwa, jak i osoby poszkodowane, dochodzące swoich praw w postępowaniu karnym. Zawsze skrupulatnie zapoznajemy się z materiałem dowodowym zgromadzonym w sprawie, ewentualnymi dowodami i zeznaniami świadków, aby przygotować skuteczną linię obrony racji Klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, w jak trudnej sytuacji znajduje się Klient, dlatego sprawy karne adwokata z Wrocławia powierzamy tylko najlepszym i najbardziej doświadczonym specjalistom.

Adwokat Prawo Karne Wrocław

Nasza kancelaria zapewnia pomoc prawną w sprawach karnych międzynarodowych, w sprawach, w których został wydany Europejski Nakaz Aresztowania oraz w sprawach o ekstradycję. Jako jedni z niewielu posiadamy duże doświadczenie w prawie karnym międzynarodowym i doskonale wiemy, jak postępować, aby jak najszybciej pomóc naszemu Klientowi.

Sprawy karne adwokata z Wrocławia Agnieszki Moszczyńskiej to nie tylko kwestie związane bezpośrednio z popełnionym przestępstwem. Wyróżnia nas duże doświadczenie w prowadzeniu spraw o odszkodowanie związanych z postępowaniem karnym. Dotyczy to w szczególności spraw wynikających ze szkody wyrządzonej przestępstwem, z niesłusznego tymczasowego aresztowania oraz z naruszenia dóbr osobistych osób osadzonych w aresztach śledczych, jak i zakładach karnych. Doskonale rozumiemy wszystkich zgłaszających się do nas Klientów, którzy czują się poszkodowani przez wymiar sprawiedliwości i chcą dochodzić swoich praw. Na naszym koncie mamy liczne sukcesy, które sprawiają, że czerpiemy radość z naszej pracy i satysfakcję.

Profesjonalna pomoc prawna w każdej sytuacji

Praktyczna znajomość prawa karnego oraz zdobyta przez nas wiedza są gwarantem właściwej ochrony interesów Klienta, niezależnie od jego sytuacji prawnej. Dobrze skonstruowana linia obrony zapewnia sprawiedliwe rozpatrzenie sprawy przez sąd. Sprawy karne adwokat Wrocław - traktujemy bardzo indywidualnie i poświęcamy maksimum czasu oraz energii, aby przeprowadzić każdego Klienta przez całą ścieżkę postępowania – od początku do końca. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób zgłasza się do nas z prawdziwymi dramatami, które mają wpływ na życie całej rodziny, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas sprawy karne przebiegały zawsze po myśli Klienta. Obowiązuje nas jednocześnie tajemnica zawodowa i zasada poufności.

W razie potrzeby, pomoc prawną można u nas uzyskać również za pomocą komunikacji elektronicznej i nowoczesnych technologii. Dzięki temu, Klienci często otrzymują natychmiastową odpowiedź na nurtujące ich pytania i porady, w jaki sposób postąpić. Staramy się być szybcy i skuteczni, aby maksymalnie przyspieszyć bieg spraw. Zachęcamy również do umówienia tradycyjnej wizyty w naszej Kancelarii. Podczas rozmowy postaramy się dowiedzieć o jak największej ilości faktów i jednocześnie wskazać możliwe według nas ścieżki postępowania. Z całą pewnością możemy polecić nasze usługi w zakresie prawa karnego wszystkim zainteresowanym Klientom. Gwarantujemy indywidualne i rzeczowe podejście do każdej sprawy, jakiej się podejmiemy. Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią i skorzystania z naszej profesjonalnej pomocy.